Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

Filtr produktów:

Wysokość

Lampiony

Lampiony nagrobkowe

Jednym z najbardziej popularnych elementów zdobiących groby są lampiony nagrobkowe. Jako całoroczna ozdoba płyty, lampiony na nagrobek powinny charakteryzować się wysoką wytrzymałością, niezależnie od zmiennych warunków atmosferycznych. W naszym sklepie prezentujemy wiele rodzajów lampionów na nagrobki, które wyróżniają się właśnie tymi walorami. Oferowane lampiony nagrobkowe wykonane są wyłącznie z trwałych materiałów. Zadbano również o ich estetyczne wykończenie.

Lampiony na cmentarz

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo lampiony nagrobne wpuszczane w płytę, lampiony stożkowe oraz okrągłe. Wszystkie prezentowane lampiony są przystosowane do znoszenia zmiennych temperatur i opadów atmosferycznych. Wykorzystane surowce gwarantują trwałość kolorów i faktury, niezależnie od poziomu nasłonecznienia czy też opadów deszczu. Elementy szklane są odporne na zarysowania i stłuczenia, a w razie uszkodzenia szybki, można ją w łatwy sposób wymienić na nową. Wszystkie zakupione w sklepie Rodlew QMD lampiony nagrobne będą pełniły swoją funkcję przez długi czas, o ile tylko zadbają Państwo o odpowiednią konserwację. W udostępnionej przez nas instrukcji wskazane zostały zabiegi pielęgnacyjne, które wydłużą czas użytkowania lampionów.

Oferta naszego sklepu to nie tylko klasyczne lampiony nagrobkowe, ale także wiele nowoczesnych modeli, które prezentują się równie estetycznie. Lampiony dostępne w naszej kolekcji to produkty stworzone ze specjalnie do tego przeznaczonych materiałów.

Wizualizacja lampionów na nagrobki

Dla pełni komfortu i bezpieczeństwa dokonywanych w naszym sklepie zakupów, zachęcamy naszych Klientów do skorzystania z możliwości wizualizacji płyty nagrobnej z wykorzystaniem rekomendowanych produktów. Dzięki temu możecie Państwo zaprojektować między innymi umiejscowienie oraz ilość lampionów. Takie rozwiązanie umożliwia dokonanie właściwej transakcji.

Zapraszamy również do kontaktu z naszą firmą poprzez formularz zgłoszeniowy. Posiadamy własną odlewnię artystyczną, dzięki czemu możemy podjąć się realizacji indywidualne zamówienie lampionów nagrobkowych.
W tej kategorii jest 50 produktów