Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.


Napisy na nagrobki

Napisy na nagrobki powinny upamiętnić zmarłą osobę, będąc jednocześnie dopasowane do charakteru pomnika. Dodatkowo, napisy na nagrobki są najbardziej wyeksponowaną jego częścią, zatem ważne jest, aby wybrana czcionka i jej typ wykończenia lub kolor tworzyła z nim spójną całość, nie zlewając się z kolorem płyty. Wybór odpowiedniego napisu nagrobnego stanowi nie lada wyzwanie dla wielu naszych Klientów.

Napisy nagrobkowe

Dzięki możliwości wykonania samodzielnego projektu, oraz ciekawym typom czcionek nasi klienci często decydują się na napisy na nagrobki. Wzory dostępne w naszym sklepie gwarantują Państwu możliwość indywidualizacji napisu. Jako firma rodzinna z wieloletnim doświadczeniem w branży kamieniarskiej służymy Państwu pomocą w wyborze krótkich sentencji. Proponowane przez nas napisy na groby dostosowujemy do oczekiwań naszych Klientów, jednocześnie mając na uwadze całościowy wygląd pomnika.

Napisy na nagrobki – cytaty

Drugą, coraz bardziej popularną w Polsce opcją są napisy nagrobne stanowiące epitafium. Przykładem takiego napisu na nagrobki może być cytat „Nie czekajcie, ja nie wrócę. Nie spieszcie się, ja poczekam”. Napisy na nagrobku są kwestią indywidualną, dlatego jego długość i treść realizowana jest zgodnie z życzeniami naszych Klientów. Chętnie dzielimy się zdobytą wiedzą, dlatego macie Państwo gwarancję, że dołożymy wszelkich starań, aby napisy nagrobkowe były nie tylko estetyczne i trwałe, ale również oddawały w pełni Państwa koncept. Napisy nagrobkowe, podobnie jak lampiony czy krzyże, stanowią stały element pomnika, warto zatem przemyśleć decyzję o treści napisu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i w razie wszelkich pytań do kontaktu z naszą firmą.