Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

Filtr produktów:

Krzyże nagrobne

Krzyże nagrobne

To jedne z najważniejszych elementów wykończeniowych miejsca wiecznego odpoczynku. Produkowane przez nas krzyże nagrobne dostępne w blisko 100 wzorach, w wersji leżącej i stojącej, spełniają nie tylko funkcję symbolu kultu religijnego, lecz również niezwykle trwałego oraz estetycznego dodatku do pomnika. Proponujemy wyłącznie wyroby wysokiej jakości, a kwestią najwyższej wagi jest dla nas uwzględnianie indywidualnych potrzeb Klientów. Pośród naszych propozycji znajdują się zarówno misternie wykonane krzyże nagrobne wykonane ze stali nierdzewnej (kwasoodpornej), jak i powlekanej oraz z eleganckiego brązu oksydowanego na czarno. Można u nas zamówić modele są produkowane w różnych wariantach wielkości i wykończenia — polerowane oraz matowe.

Niezaprzeczalnym atutem naszych leżących krzyży na nagrobki ze stali nierdzewnej jest ich ogromna uniwersalność, która sprawia, że świetnie komponują się z wszystkimi typami kamieni. Niezależnie od tego czy preferują Państwo proste, minimalistyczne formy, czy raczej bogato zdobione egzemplarze, nasz sklep internetowy na pewno ma w swojej ofercie produkty odpowiadające Waszym preferencjom. Tworzymy stylowe krzyże nagrobne leżące i stojące w oparciu o własne, innowacyjne projekty, podejmujemy się realizacji stworzonych według indywidualnych projektów Klientów. Nie jesteście Państwo pewni czy wybrane, nierdzewne akcesoria nagrobkowe stworzą harmonijną całość? Jako renomowany producent umożliwiamy skorzystanie z opcji wizualizacji oraz kontaktu z pracownikami sklepu, którzy chętnie podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem.

Krzyże nagrobne stojące w różnorodnych wzorach

Na polecenie zasługują również starannie wykonane krzyże nagrobne stojące, które dopełnią wygląd płyty nagrobkowej równie doskonale co modele leżące. W naszej ofercie znajdą Państwo stojący krzyż nierdzewny na pomnik w ponad 50 różnorodnych wariantach. Każdy z nich wyprodukowany jest z materiałów wysokiej jakości, które są wyjątkowo odporne na najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Co ważne, mogą Państwo sprawdzić każdy z proponowanych przez nas modeli stojących poprzez wizualizację online. Jest ona zamieszczona przy szczegółowej ofercie – wystarczy kliknąć przycisk „pokaż na nagrobku”. 

Nowoczesne krzyże nagrobkowe tak można nazwać całą gamę produktów oferowanych w katalogach z ostatnich lat. W krzyżach nagrobkowych montujemy witraże, lub w punkcie centralnym kryształy, stosujemy również złożone z warstw konstrukcje , wyróżniające się i tworzące estetyczne aranżacje nagrobkowe.

Zakładając rodzinną, śląską spółkę Rodlew QMD, przede wszystkim kierowaliśmy się chęcią stworzenia przedsiębiorstwa bazującego na aktywnej współpracy z Klientem, zbudowanego na zaufaniu i partnerstwie. Dokładamy wszelkich starań, by zrealizować ten cel i by byli Państwo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług oraz jakości dostępnych w naszym sklepie akcesoriów. Wyróżnia nas rzetelność i duża elastyczność, dzięki czemu idealnie dopasowujemy się do oczekiwań naszych Klientów.

Pozostaje więc tylko zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą leżących i stojących krzyży nagrobkowych np. ze stali nierdzewnej, w różnych wzorach dostępnych w naszym sklepie internetowym.

W tej kategorii jest 209 produktów