Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

Filtr produktów:

Krzyże

Krzyże nagrobne

Jednym z najważniejszych elementów wykończenia grobu są krzyże nagrobne. Spełniają one nie tylko funkcję symbolu religijnego, ale także pełnią rolę trwałego i estetycznego dodatku do pomnika. Nasz sklep oferuje Państwu prawie 100 wzorów krzyży nagrobnych leżących. Sklep Rodlew QMD proponuje wyłącznie produkty wysokiej jakości, a priorytetem jest dla nas uwzględnianie indywidualnych potrzeb Klientów. Znajdą Państwo pośród naszych propozycji zarówno krzyże na nagrobki wykonane ze stali nierdzewnej (kwasoodpornej), jak i powlekanej oraz z brązu oksydowanego na czarno. Dostępne w naszym sklepie modele są produkowane w różnych wariantach wielkości i wykończenia — polerowane oraz matowe.

Niezaprzeczalnym atutem naszych krzyży na nagrobki jest ich uniwersalność, która sprawia, że świetnie komponują się z wszystkimi typami kamieni nagrobkowych. Niezależnie od tego czy preferują Państwo proste, minimalistyczne formy, czy bogato zdobione egzemplarze w sklepie Rodlew QMD znajdziecie produkty odpowiadające Waszym preferencjom. Tworzymy stylowe krzyże nagrobkowe w oparciu o własne, innowacyjne projekty, jak również podejmujemy się realizacji na życzenie, urzeczywistniając pomysły Klientów. Nie jesteście Państwo pewni czy wybrane elementy stworzą harmonijną całość? Zachęcamy do skorzystania z opcji wizualizacji oraz kontaktu z pracownikami sklepu, którzy chętnie podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem.

Krzyże nagrobne stojące

Na polecenie zasługują również krzyże nagrobne stojące, które dopełnią wygląd płyty nagrobkowej równie doskonale co modele leżące. W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 30 różnorodnych wariantów krzyży nagrobnych stojących. Każdy z nich wyprodukowany jest z materiałów wysokiej jakości, które są wyjątkowo odporne na najtrudniejsze warunki atmosferyczne. Co ważne, mogą Państwo sprawdzić każdy z proponowanych przez nas modeli poprzez wizualizację online. Jest ona zamieszczona przy szczegółowej ofercie – wystarczy kliknąć przycisk „pokaż na nagrobku”.

Podczas zakładania rodzinnej spółki Rodlew QMD przede wszystkim kierowaliśmy się chęcią stworzenia firmy opartej na aktywnej współpracy z Klientem, zbudowanej na zaufaniu i partnerstwie. Dokładamy wszelkich starań, by osiągnąć ten cel i by byli Państwo zadowoleni ze świadczonych przez nas usług oraz jakości dostępnych w naszym sklepie produktów. Wyróżnia nas rzetelność i dbałość o dopasowanie się do oczekiwań naszych Klientów. Pozostaje więc zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą ofertą krzyży nagrobkowych w różnych wzorach. Serdecznie zapraszamy również do składania indywidualnych zamówień na krzyże nagrobkowe.
W tej kategorii jest 195 produktów