Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

Wyprzedaż

W jednym miejscu zebraliśmy dla Państwa zarówno standardowe produkty poddane modyfikacjom, jak i prototypy nowoczesnych dekoracji nagrobnych. Wśród nich dostępne są pojedyncze sztuki odpowiednie do uzupełnienia już istniejących dekoracji nagrobnych. Przygotowaliśmy także produkty innowacyjne – takie, które nie znalazły się jeszcze w głównej sprzedaży, a które stanowią jednocześnie wyjście ku poszukiwaniu nowych możliwości zdobniczych.

Wyprzedaż dekoracji nagrobnych

Obecnie w wyprzedaży dostępne są zestawy dwóch produktów. To szklane lampiony i wazony na kwiaty, wykonane z prawdziwą starannością i w zgodzie z trendami. Granitowa podstawa dodaje im mnóstwo elegancji. Dzięki takiemu wykończeniu produkty prezentują się bardzo nowocześnie i zarazem unikatowo.

W poszukiwaniu pomysłów na udekorowanie pomnika warto sięgać po nowoczesne rozwiązania, takie jak te dostępne w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem i wyboru dekoracji, dzięki którym możliwe będzie stworzenie eleganckiego nagrobka.

W tej kategorii jest 7 produktów
  • Zestaw dwóch produktów. Lampion LC04 składający się z korpusu ze stali oraz podstawy i daszka z czarnego granitu. Wykończenie u góry do wyboru - krzyżyk, płomień, szpic lub płaski kwiat. Wys. lampionu 24 cm + element dekoracyjny. Średnica tuby szklanej 10 cm. Wazon Lw04 z podstawą z czarnego granitu. Wys. wazonu 28,5 cm . Średnica wkładu szklanego 8 cm.

  • Zestaw dwóch produktów. Lampion LC14 składający się z korpusu ze stali oraz podstawy i daszka z czarnego granitu. Wykończenie u góry do wyboru - krzyżyk, płomień, szpic lub płaski kwiat. Wys. lampionu 24 cm + element dekoracyjny. Średnica tuby szklanej 10 cm. Wazon Lw14 z podstawą z czarnego granitu. Wys. wazonu 28,5 cm . Średnica wkładu szklanego 8 cm.

  • Zestaw dwóch produktów. Lampion LC15 składający się z korpusu ze stali oraz podstawy i daszka z czarnego granitu. Wykończenie u góry do wyboru - krzyżyk, płomień, szpic lub płaski kwiat. Wys. lampionu 24 cm + element dekoracyjny. Średnica tuby szklanej 10 cm. Wazon Lw15 z podstawą z czarnego granitu. Wys. wazonu 28,5 cm . Średnica wkładu szklanego 8 cm.

  • Zestaw dwóch produktów. Lampion LC13 składający się z korpusu ze stali oraz podstawy i daszka z czarnego granitu. Wykończenie u góry do wyboru - krzyżyk, płomień, szpic lub płaski kwiat. Wys. lampionu 24 cm + element dekoracyjny. Średnica tuby szklanej 10 cm. Wazon Lw13 z podstawą z czarnego granitu. Wys. wazonu 28,5 cm . Średnica wkładu szklanego 8 cm.

  • Zestaw składający się z lampionu LC10 oraz wazonu Lw10. Produkty spoza oferty katalogowej. Pełnowartościowe.

  • Zestaw składający się z lampionu LC17 oraz wazonu Lw17. Produkty spoza oferty katalogowej. Pełnowartościowe.

  • Zestaw składający się z lampionu LC20 oraz wazonu Lw20. Produkty pełnowartościowe. Cena dotyczy kompletu.