Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

Filtr produktów:

Fi pręta

krzyże stojące

Do najważniejszych elementów ściśle nawiązujących do tradycji pochówku należy bez wątpienia krzyż. Symbol ten przybiera różne formy, najczęściej jednak góruje nad nagrobkiem jako stojąca dekoracja pomnika. W ramach świadczonych usług wykonujemy ozdoby tego typu, dbając o jak największą precyzję wykonania oraz dobór materiałów wysokiej jakości. Dysponujemy obszernym katalogiem, w którym znajdą Państwo szeroki wybór dekoracji, ale na tym nie kończą się nasze możliwości: realizujemy również indywidualne projekty na krzyże stojące według Państwa pomysłów.

Ozdoby nagrobne w różnych wzorach

Dekoracje dostępne są w kilku wersjach kolorystycznych, co świadczy o ich dużej uniwersalności. Dzięki czemu można dopasować je do wyglądu nagrobka w dowolnym stylu. Największą część asortymentu stanowią krzyże stojące stalowe, w polerowanej lub matowej wersji wykończenia. Proponujemy ozdoby malowane na złoto lub czarno. W sprzedaży dostępne są także modele wykonane z dodatkiem czarnego granitu. Ciekawą opcję stanowi również model z elementami z drewna egzotycznego.

Misternie wykonane krzyże nagrobne stojące dostępne są w zróżnicowanych cenach. Koszt zależy m.in. od wielkości i rodzaju wykończenia. Przygotowaliśmy wersje minimalistyczne oraz nawiązujące do nowoczesnych rzeźb, a także modele posiadające dodatkowe zdobienia, np. róże, winorośle, koronę cierniową itp. Dekoracje tworzymy przy użyciu jednego tworzywa lub łączymy różne materiały (jak drewno egzotyczne, stal czy kamień), aby uzyskać jeszcze ciekawszy efekt wizualny.

Krzyże stojące - elegancka ozdoba nagrobka

Wybór elementu tego typu zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji. Dobrze, jeśli dekoracja będzie pasować do nagrobka pod względem stylu czy koloru, choć nie jest to oczywiście regułą. Chętnie podpowiemy, które rozwiązanie warto wybrać, wyjaśnimy również, czym różnią się poszczególne modele. Pozostajemy jednak otwarci na Państwa sugestie – z przyjemnością zrealizujemy indywidualny projekt na krzyż stojący do pomnika.

W tej kategorii jest 57 produktów