Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

Filtr produktów:

Średnica
Wymiar

krzyże leżące

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji krzyży leżących - istotnych dekoracji nagrobnych i elementów akcesoriów nagrobkowych. Nasza firma, korzystając z wieloletniego doświadczenia założyciela w odlewni i pracy ze stalą nierdzewną, oferuje unikalne wzornictwo i najnowsze trendy w branży funeralnej.

Krzyże leżące ze stali nierdzewnej

Krzyże leżące, które prezentujemy, wyróżniają się precyzyjnym wykończeniem i są dostępne w różnych rozmiarach i stylach. Wykonujemy je z kwasoodpornej stali nierdzewnej - polerowanej, matowej lub malowanej proszkowo, ale oferujemy również krzyże z brązu, który jest następnie oksydowany na czarno. Ta różnorodność umożliwia wybór krzyża leżącego idealnie dopasowanego do charakteru i koloru nagrobka.

Nasze krzyże nagrobne ze stali nierdzewnej są wytrzymałe i estetyczne, idealnie pasują do różnych typów kamieni, zarówno w stylu minimalistycznym, jak i bogato zdobionym. Wśród naszych produktów znajdują się nie tylko tradycyjne krzyże leżące ze stali nierdzewnej, ale również wyjątkowe modele wykonane z brązu, a nawet z egzotycznego drewna.

Zachęcamy do zapoznania się z różnorodnością wzorów naszych krzyży leżących. Mogą to być modele odwołujące się do życia Jezusa, ale także zaprojektowane minimalistycznie, w prostej formie.

 Z naszych krzyży leżących tworzymy niezwykłe kompozycje, dodając ozdoby w postaci róż, wijącej się winorośli czy kłosów zboża wykonanych z tego samego materiału.

Projekt indywidualny – krzyż nagrobkowy ze stali nierdzewnej – najlepsze doradztwo tylko w Rodlew QMD

Kładziemy nacisk na indywidualizację oferty - w przypadku potrzeby, projektujemy elementy dekoracyjne od podstaw, biorąc pod uwagę unikalne potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu, dekoracje nagrobne, takie jak krzyże leżące, mogą zostać idealnie dopasowane do stworzenia poruszającej ozdoby dla miejsca wiecznego spoczynku.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych krzyży leżących ze stali nierdzewnej lub innych materiałów, prosimy o kontakt z naszym biurem lub przeglądanie dostępnych modeli poniżej.

W tej kategorii jest 152 produktów