Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

top o firmie.png

RodlewQMD sp. z o.o. to firma rodzinna, wywodząca się z rzemiosła, która pomimo zmian formy prawnej działająca od wielu lat. W 2019 roku obchodziliśmy 40-to lecie działalności.

Jerzy Rojek, który stworzył firmę Rodlew od zawsze dbał o wysoką jakość produktów, obsługi klienta oraz standardów pracy swoich pracowników.

Zdobywana przez lata wiedza i dynamiczny rozwój firmy pozwoliły nam stać liderem w produkcji akcesoriów nagrobkowych ze stali nierdzewnej w tej części Europy.

Regularnie współpracujemy z artystami z katowickiej Akademii Sztuk Pięknych, dzięki temu mają Państwo do wyboru wiele wzorów podkreślających wzór nagrobka i nadające mu niepowtarzalny charakter.

Za gwarancję trwałości naszych produktów może poświadczyć fakt, iż na nagrobkach rybnickich cmentarzy produkty ze stali nierdzewnej zamontowane ponad trzydzieści lat temu, wciąż są w doskonałym stanie.

Rybnik, Rojek, Rodlew to trzy wyrazy, które tworzą rozpoznawalną markę. Lokalne urzędy miast, parafie, a także inne jednostki użyteczności publicznej zlecają działającej w naszej firmie odlewni wykonanie elementów dekoracyjnych. Najczęściej są to płyty pamiątkowe, pomniki, statuetki.

Jednym z przykładów jest tutaj pomnik Bronisława Piłsudskiego znanego etnografa, którego pomnik stanął obok muzeum w Żorach.