Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

zarząd firmy

Akcesoria nagrobne od RodlewQMD

RodlewQMD sp. z o.o. to firma rodzinna, wywodząca się z rzemiosła, która pomimo zmian formy prawnej działa na rynku od wielu lat. W 2019 roku obchodziliśmy 40-to lecie działalności, stąd nasza niemalejąca duma z sukcesu, jaki udało się osiągnąć dzięki wytrwałej pracy i zaangażowaniu członków

Jerzy Rojek, założyciel firmy Rodlew, od zawsze dbał o wysoką jakość produktów, obsługi klienta oraz standardów pracy swoich pracowników. Stworzył w ten sposób załogę, która wspiera klientów na każdym etapie procesu zakupowego w naszym sklepie internetowym Akcesoria Nagrobkowe.

Zdobywana przez lata wiedza i dynamiczny rozwój firmy pozwoliły nam stać się liderem w produkcji akcesoriów nagrobkowych ze stali nierdzewnej w tej części Europy. Regularnie współpracujemy z artystami z katowickiej Akademii Sztuk Pięknych, dzięki temu mają Państwo do wyboru wiele wzorów podkreślających wzór nagrobka i nadających mu niepowtarzalny charakter. Nie ograniczamy się zatem do prostych, niewyszukanych form, mających pełnić przede wszystkim funkcję użytkową, ale nieustannie dbamy o estetyczny aspekt naszych wyrobów, dostarczając rozwiązania na miarę architektury cmentarnej XXI wieku. Za gwarancję trwałości naszych produktów może poświadczyć fakt, iż na nagrobkach rybnickich cmentarzy produkty ze stali nierdzewnej zamontowane ponad trzydzieści lat temu wciąż są w doskonałym stanie.

Rybnik, Rojek, Rodlew - to trzy wyrazy, które tworzą rozpoznawalną markę, której jakość znana jest dziś nie tylko w regionie, ale i w całej Polsce. Lokalne urzędy miast, parafie, a także inne jednostki użyteczności publicznej zlecają działającej w naszej firmie odlewni wykonanie elementów dekoracyjnych. Najczęściej są to płyty pamiątkowe, pomniki, statuetki. Jednym z przykładów jest tutaj pomnik Bronisława Piłsudskiego - znanego etnografa, którego pomnik stanął obok muzeum w Żorach.

Sklep internetowy - Akcesoria Nagrobkowe

Dzięki działalności online możemy rozszerzyć naszą ofertę na cały kraj, oferując sprzedaż wysyłkową akcesoriów nagrobnych zamówionych za pośrednictwem naszej strony www. W asortymencie posiadamy zarówno klasyczne wzornictwo, jak i nieszablonowe formy wpisujące się we współczesne standardy. Możliwość wykonania wizualizacji zamówienia pozwoli Państwu sprawdzić, jak konkretny produkt będzie prezentował się na danym nagrobku. Stale rozwijamy naszą ofertę, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dostosowując się do aktualnych trendów. Służymy radą w zakresie wyboru pasujących akcesoriów nagrobkowych, wyjaśniamy ewentualne wątpliwości i odpowiadamy na pytania. Współpracujemy z rzetelną firmą kurierską, dzięki czemu zamówione produkty trafiają do Państwa w krótkim czasie i w nienaruszonej formie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego i do kontaktu w razie potrzeby.