Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

Filtr produktów:

qmd_custom_price

Litery

Litery na nagrobki

Działamy na polskim rynku kamieniarskim już od 35 lat i przez ten czas nieustannie pomagamy naszym Klientom w doborze odpowiednich akcesoriów nagrobkowych. Wieloletnie doświadczenie i kontakt z klientami oraz uważna obserwacja ich potrzeb, umożliwiły nam jak najlepsze dopasowanie oferty pod względami estetycznymi, technologicznymi i użytkowymi. Jednym z cieszących się sporym zainteresowaniem produktów w naszej ofercie są litery nagrobkowe ze stali nierdzewnej.

Litery ze stali kwasoodpornej, które produkowane są przez nasza firmę, dzięki zastosowanym materiałom, są wyjątkowo odporne na różnorodne warunki atmosferyczne. Dużą zaletą liter ze stali nierdzewnej jest też cena, niższa niż w przypadku zastosowania innych, popularnych metali. Warto wziąć pod uwagę też fakt, że litery z mosiądzu lub brązu coraz częściej padają łupem drobnych złodziei, a próba ich kradzieży może spowodować większe zniszczenia niż wartość samych ozdób. Z kolei litery ze stali nierdzewnej mają znikomą wartość złomową, dlatego płyty nagrobne z takimi napisami rzadziej stają się obiektem dewastacji.

Litery na pomnik

Aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów, w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć sześć różnorodnych, autorskich wersji czcionek, m.in. Rodlew, Romano, Arial Bold oraz kursywy : oddzielną oraz łączoną. Proponujemy Państwu litery nagrobkowe ze stali nierdzewnej, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością, ponadprzeciętna odpornością na warunki atmosferyczne oraz estetycznym wykończeniem. W naszej bogatej ofercie dostępne są również litery nagrobne wykonane z brązu oksydowanego na czarno, którego właściwości zapewniają wysoką trwałość koloru. Materiał liter pozwala zachować im trwałość, niezależnie od opadów, mrozu czy silnego działania promieni słonecznych.

Nasza kontrola jakości nieustannie czuwa nad tym, aby cały proces obróbki i zakupu przebiegał zgodnie z naszymi standardami. Wszystkie litery na nagrobki dostępne w naszej ofercie posiadają z tyłu kołki mocujące, znajdujące się zawsze w tych samych miejscach. Dbając o potrzeby i sugestie klienta zastosowaliśmy system montażu kołków, który pozwala na ich skrócenie lub usunięcie (klejenie bez kołków). Luźno przyjęte normy określiły wysokości liter na pomnik: 3 cm, 4 cm, 5 cm oraz 6 cm. Cyfry oraz symbole „+” i „*” dostępne są w wielkościach od 3cm do 4cm, w zależności od rodzaju czcionki. Oferujemy również inne rozmiary cyfr i liter, które dostępne są na zamówienie.

Litery nagrobne – wizualizacja

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że wybór odpowiednich liter nagrobkowych nie jest łatwy, gdyż zazwyczaj wiąże się silnymi emocjami. Płytę i litery, które wybieramy, na długie lata będą przypominać o zmarłej osobie. Dlatego, aby ułatwić podjęcie decyzji, umożliwiamy Państwu dokonanie wizualizacji oraz wyceny poprzez naszą stronę internetową. Wchodząc na zakładkę interesującej Państwa czcionki, możecie wpisać tekst, dobierając wielkość, rodzaj oraz kolor liter nagrobnych. Jeśli nie znaleźliście Państwo odpowiedniego koloru płyty, bądź chcecie sprawdzić wcześniej wygląd liter na pomniku, możecie Państwo skorzystać z możliwości wgrania własnego zdjęcia/obrazu nagrobka. Dodatkowym udogodnieniem jest darmowy program do montażu liter, dostępny w poszczególnych zakładkach czcionek. Wiemy, ile ważnych spraw trzeba załatwić w tym trudnym okresie, dlatego takie rozwiązanie pozwoli Państwu na spokojne wybranie nagrobka i liter bez wychodzenia z domu.

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą liter na nagrobki.
W tej kategorii jest 8 produktów
  • Dostępne wysokości dla liter to 2,5cm ;3cm ; 4cm; 5cm ; 6cm Cyfry i symbole "+" oraz "*" 2cm ; 3cm ; 3.5cm Oferujemy darmowy program do montażu liter dostępny [PROGRAM] Do poprawnego wydruku szablonu wymagane jest użycie programu graficznego IrfanView.

  • Czcionka "Rodlew" jest czcionką stworzoną przez naszą firmę. Dostępne wysokości liter to 3cm, 4cm, 5cm, 6cm Dostępne wysokości cyfr i symboli "*" oraz "+" to 3cm, 4cm Oferujemy darmowy program do montażu liter dostępny [PROGRAM]

  • Czcionka szeroka występuje w następujących wysokościach : Litery 3,5cm ; 4cm ; 5cm ; 6cm Cyfry 3,5cm Oferujemy darmowy program do montażu liter dostępny [PROGRAM] Do poprawnego wydruku szablonu wymagane jest używanie programu graficznego IrfanView.

  • Kursywa łączona jest elegancką czcionką składającą się z połączonych ze sobą liter. Wysokości dostępne to 4cm, 5cm, 6cm, 7cm, 8cm dla dużych, pierwszych liter każdego wyrazu. Pozostałe litery są proporcjonalnie połowę mniejsze. Cyfry oraz symbole "+" i "*" występują w dwóch wysokościach : 3cm oraz 3,5cm Oferujemy darmowy program do montażu liter dostępny...

  • Czcionka Arial Bold występuje w w następujących wielkościach : Litery 3cm  ; 4cm ; 5cm ; 6cm Cyfry 3cm Program do montażu czcionki Arial znajdziecie Państwo [PROGRAMJ] Do poprawnego wydruku szablonów wymagane jest używanie programu graficznego IrfanView

  • Czcionka kursywa oddzielna występuje w następujących rozmiarach : Litery 3cm, 4 cm, 5 cm, 6cm Cyfry  3cm , 3,5cm Oferujemy darmowy program do montażu liter dostępny [PrOGRAM] Do poprawnego wydruku szablonu wymagane jest używanie programu graficznego IrfanView.

  • Czcionka wąska występuje w następujących wysokościach: Litery 3cm ; 4cm ; 5cm ; 6cm Cyfry 3cm ; 4cm Oferujemy darmowy program do montażu liter dostępny [PROGRAM] Do poprawnego wydruku szablonów wymagane jest używanie programu graficznego IrfanView.

  • Czcionka Romano z brązu oksydowanego na czarno. Dostępne wielkości : Litery 3cm ; 4cm, 5cm, 6cm, 8cm Cyfry 3cm ; 4cm