Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

Filtr produktów:

qmd_custom_price

Litery na nagrobki - pomniki

Litery na nagrobki

Nasze przedsiębiorstwo funkcjonuje na polskim rynku kamieniarskim już od ponad 35 lat! W tym czasie niesamowicie się rozwinęliśmy jako producent akcesoriów nagrobkowych i pomogliśmy setkom naszych Klientom, nie tylko ze Śląska, lecz również z innych regionów Polski, w doborze odpowiednich produktów. Wieloletnie doświadczenie, stały kontakt z Klientami oraz uważna obserwacja zarówno ich potrzeb, jak i trendów rynkowych, umożliwiły nam jak najlepsze dopasowanie oferty akcesoriów pod względami estetycznymi, technologicznymi i użytkowymi. Sporym zainteresowaniem cieszą się obecnie litery nagrobkowe ze stali nierdzewnej, które bez problemu możemy dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb.

Dostępne w naszym sklepie internetowym akcesoria z nierdzewnej stali kwasoodpornej są wyjątkowo odporne na różnorodne warunki atmosferyczne. Warto również podkreślić, że nasze litery na pomnik dostępne są w atrakcyjnych cenach, znacznie niższych niż w przypadku zastosowania innych, popularnych metali. Prosimy również pamiętać, że cenniejsze litery na nagrobki, np. mosiężne lub z brązu, coraz częściej padają łupem drobnych złodziei, a próba ich kradzieży może spowodować większe zniszczenia niż wartość samych ozdób. Akcesoria wykonane ze stali nierdzewnej mają natomiast znikomą wartość złomową, dlatego płyty z takimi napisami zdecydowanie rzadziej stają się obiektem dewastacji.

Litery na pomnik

Aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów, w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć sześć różnorodnych, autorskich wersji czcionek, m.in. Rodlew, Romano, Arial Bold oraz kursywy: oddzielną oraz łączoną. Proponujemy Państwu litery nagrobkowe ze stali nierdzewnej, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością oraz estetycznym wykończeniem. W naszej bogatej ofercie dostępne są również litery nagrobne wykonane z brązu oksydowanego na czarno, którego właściwości zapewniają wysoką trwałość koloru. Materiał liter pozwala zachować im trwałość, niezależnie od opadów, mrozu czy silnego działania promieni słonecznych.

Nasza kontrola jakości nieustannie czuwa nad tym, aby cały proces obróbki i zakupu przebiegał zgodnie z naszymi standardami. Wszystkie produkowane przez nas litery nierdzewne na pomnik, które w swoim asortymencie posiada nasz sklep internetowy, wyposażone są z tyłu w kołki mocujące, znajdujące się zawsze w tych samych miejscach. Dbając o potrzeby i sugestie klienta zastosowaliśmy system montażu kołków, który pozwala na ich skrócenie lub usunięcie (klejenie bez kołków). Dostępne wysokości tego typu akcesoriów nagrobkowych to: 3 cm, 4 cm, 5 cm oraz 6 cm. Cyfry oraz symbole na pomnik „+” i „*” możemy natomiast wykonać w wielkościach od 3 cm do 4 cm, w zależności od rodzaju czcionki. Na zamówienie oferujemy również inne rozmiary.

Litery nagrobne – wizualizacja

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że wybór odpowiednich liter nagrobkowych nie jest łatwy, gdyż zazwyczaj wiąże się silnymi emocjami. Płytę i litery, które wybieramy, na długie lata będą przypominać o zmarłej osobie. Dlatego, aby ułatwić podjęcie decyzji, umożliwiamy Państwu dokonanie wizualizacji oraz wyceny poprzez naszą stronę internetową. Wchodząc na zakładkę interesującej Państwa czcionki, możecie wpisać tekst, dobierając wielkość, rodzaj oraz kolor liter nagrobnych. Jeśli nie znaleźliście Państwo odpowiedniego koloru płyty, bądź chcecie sprawdzić wcześniej wygląd liter na pomniku, możecie Państwo skorzystać z możliwości wgrania własnego zdjęcia/obrazu nagrobka. Dodatkowym udogodnieniem jest darmowy program do montażu liter, dostępny w poszczególnych zakładkach czcionek. Wiemy, ile ważnych spraw trzeba załatwić w tym trudnym okresie, dlatego takie rozwiązanie pozwoli Państwu na spokojne wybranie nagrobka i liter bez wychodzenia z domu.

Pracownicy naszego sklepu internetowego chętnie Państwu doradzą przy wyborze odpowiednich akcesoriów nagrobkowych!

W tej kategorii jest 9 produktów