Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

FAQ

Czy materiał z którego wykonane są akcesoria nagrobkowe Rodlew QMD jest odporny na warunki atmosferyczne ?

Tak. Materiał z którego produkujemy nasze akcesoria to stal nierdzewna kwasoodporna, o wysokich parametrach , które gwarantują odporność na warunki atmosferyczne. Pozyskujemy stal z dwóch hut w Europie, a każda dostawa badana jest spektrometrem, który dokładnie określa zawartości odpowiednich pierwiastków. Ponieważ nasze normy są bardzo rygorystyczne, jesteśmy w stu procentach pewni iż nasze akcesoria od pter po wazony nie zmienią barwy, ani nie stracą blasku (przy zachowaniu zabiegów pielęgnacyjnych wymienionych m.in. na naszej stronie internetowej) przez wiele lat.

Jaka jest gwarancja na produkty?

Jak wyżej wspomniepśmy , nasze normy są bardzo rygorystyczne, dlatego też na materiał-stal nierdzewną oraz wykonanie dajemy gwarancję jakości.

Wykonując dopis np. na tabpcy nagrobnej po 10 latach, czy będzie widać różnicę w odcieniu produktów nowych ?

Nie będzie różnicy w kolorze. Jest to jedna z podstawowych zalet stap nierdzewnej przez nas stosowanej. Nie pojawia się tutaj zmiana koloru , która występuje przy produktach wykonanych z brązu, mosiądzu czy stap nierdzewnej używanej przez niesprawdzonych producentów.

Czym czyścić elementy ze stap nierdzewnej?

Zaleca się mycie ciepłą wodą z dodatkiem ogólnodostępnych łagodnych detergentów, spłukaniu czystą wodą a następnie osuszeniu lub wytarciu miękką szmatką. Im środowisko bardziej skażone zabiegi pielęgnacyjne należy przeprowadzać częściej.Zabrania się do czyszczenia wyrobów używać agresywnych substancji chemicznych oraz ogólnodostępnych środków do szorowania.

W jaki sposób można montować ptery ze stap nierdzewnej?

Tradycyjnym sposobem montażu jest wiercenie otworów na bolce, które znajdują się z tyłu każdego znaku.Nasze ptery, cyfry oraz znaki interpunkcyjne posiadają kołki montowane w innowacyjny sposób, co pozwala na ich wyłamanie a co za tym idzie przyklejenie znaku do płyty kamiennej specjalnym do tego przeznaczonym kleju.

Czy oprócz standardowego asortymentu wykonujecie zamówienia indywidualne?

Oczywiście. Wystarczy skontaktować się z obsługą naszego sklepu firmowego lub z jednym z opiekunów kpenta. Zostaną Państwo zapytani o podstawowe parametrytrzymają Państwo formularz zamówień specjalnych, który należy wypełnić i odesłać drogą mailową lub faxemi. Następnie projekt zostanie wyceniony . Nasz dział produkcyjny , dzięki olbrzymiemu doświadczeniu będzie służył najlepszymi rozwiązaniami technicznymi.Po akceptacji projektu, przekazujemy zlecenie do reapzacji. Czas wykonania zamówień specjalnych to 14-21dni

W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.