Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

Filtr produktów:

Tabliczki

Tablice nagrobkowe

Tabliczki nagrobne są bardzo ważnym elementem grobu. Podczas wyboru konkretnej tabliczki na grób należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Tabliczka na nagrobek musi być nie tylko wytrzymała, odporna na warunki atmosferyczne, ale również łatwa w utrzymaniu. Równie ważne są kwestie estetyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo tablice różnego kształtu oraz o wielorakich rodzajach wykończenia. Tabliczki, które posiada w swojej ofercie Rodlew QMD są wykonane ze stali nierdzewnej oraz cechują się trwałością i estetyką.

Tablice do grawerowania

W naszej ofercie znajdą Państwo także tablice do grawerowania. Do wyboru mają Państwo zarówno W ofercie dostępne są modele o matowej, jak i polerowanej, lśniącej powierzchni, co daje większe możliwości przy wyborze tekstu, który chcą Państwo wygrawerować na tablicy. Tablice nagrobkowe na groby, które oferujemy, wyróżniają się elegancką prostotą, dzięki czemu bez trudu można dopasować je do każdego rodzaju nagrobka. 8 Osiem unikalnych wzorów z motywami kwiatowymi, roślinnymi, aniołami oraz prostą ramką jest dostępnych w kolorze stalowym. Oferowane przez Rodlew QMD tabliczki nagrobne nagrobkowe mają różne wymiary. Główna zaletą naszych tabliczek jest szybki montaż oraz łatwe czyszczenie, bez użycia specjalnych środków. Warto też zaznaczyć, że tabliczki ze stali nierdzewnej nie przebarwiają oraz nie wstępuje ryzyko przebarwień i nalotów, tak jak w przypadku produktów podobnych.

Tabliczki nagrobkowe - wizualizacja

Aspekt estetyczny i dopasowanie do wyglądu nagrobka w przypadku tablic są wyjątkowo istotne. Wybór nie powinien być kwestią przypadku, dlatego przed podjęciem tej ważnej decyzji dajemy Państwu możliwość wykonania wizualizacji na naszej stronie internetowej.

W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić różnice w wyglądzie tablic na nagrobek o matowej lub lśniącej powierzchni. Istnieje także sposobność sprawdzenia, jak tabliczka będzie się prezentować na nagrobku. W wizualizacji online wybierają Państwo jeden z kilku kolorów płyty oraz jej rodzaj - pojedynczą lub podwójną. Dajemy także możliwość wstawienia zdjęcia istniejącego nagrobka. Mogą Państwo również dowolnie zmieniać położenie tablicy. Możliwa jest także modyfikacja wybranej tabliczki. Jeśli przedstawione w ofercie tablice nagrobkowe nie spełniają wszystkich oczekiwań i chcą Państwo coś zmienić, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie. Chętnie udzielimy Państwu profesjonalnej pomocy oraz wskazówek dotyczących pielęgnacji tablic. Warto zwrócić uwagę, że stal nierdzewna, z której wykonane są tablice, jest odporna na warunki atmosferyczne i oprócz tego cechuje się dużą wytrzymałością.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tabliczek nagrobkowych.
W tej kategorii jest 9 produktów