Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

Filtr produktów:

Tablice nagrobkowe

Tablice nagrobkowe

To jeden ze zdecydowanie najbardziej dekoracyjnych elementów. Dlatego wybierając tablice nagrobkowe, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Muszą one być nie tylko wytrzymałe i możliwie jak najbardziej odporne na warunki atmosferyczne, lecz również łatwe w utrzymaniu. Równie ważne są kwestie estetyczne. W ofercie sklepu internetowego znajdą Państwo tabliczki nagrobkowe różnego kształtu oraz o wielorakich rodzajach wykończenia. Polecamy w szczególności precyzyjnie wykonane modele wykonane ze stali nierdzewnej, które cechują się doskonałą trwałością.

Tablice do grawerowania na pomnik

Nasz sklep internetowy to również miejsce, gdzie można się zaopatrzyć w wysokiej jakości wyroby na pomnik do grawerowania. Do wyboru mają Państwo modele o matowej, jak i polerowanej, lśniącej powierzchni, co daje większe możliwości przy wyborze tekstu, który chcą Państwo wygrawerować. Tabliczki na pomnik, które oferujemy, wyróżniają się elegancką prostotą, dzięki czemu bez trudu można dopasować je do każdego rodzaju nagrobka. Osiem unikalnych wzorów z motywami kwiatowymi, roślinnymi, aniołami oraz prostą ramką jest dostępnych w kolorze stalowym. Markowe tabliczki nagrobkowe przez Rodlew QMD możemy wykonać dla Klientów naszego sklepu internetowego różne w szerokiej gamie rozmiarów. Sporym atutem naszych produktów jest ponadto szybki montaż oraz łatwe czyszczenie, bez użycia specjalnych środków. Warto też zaznaczyć, że akcesoria na pomnik ze stali nierdzewnej nie odbarwiają się oraz nie wstępuje ryzyko przebarwień i nalotów, tak jak w przypadku produktów wykonanych z innych popularnych materiałów.

Tabliczki nagrobkowe - wizualizacja

Aspekt estetyczny i dopasowanie do wyglądu nagrobka w przypadku tablic są wyjątkowo istotne. Wybór nie powinien być kwestią przypadku, dlatego przed podjęciem tej ważnej decyzji dajemy Państwu możliwość wykonania wizualizacji na naszej stronie internetowej.

W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić różnice w wyglądzie tablic na nagrobek o matowej lub lśniącej powierzchni. Istnieje także sposobność sprawdzenia, jak tabliczka będzie się prezentować na nagrobku. W wizualizacji online wybierają Państwo jeden z kilku kolorów płyty oraz jej rodzaj - pojedynczą lub podwójną. Dajemy także możliwość wstawienia zdjęcia istniejącego nagrobka. Mogą Państwo również dowolnie zmieniać położenie tablicy. Możliwa jest także modyfikacja wybranej tabliczki. Jeśli przedstawione w ofercie tablice nagrobkowe nie spełniają wszystkich oczekiwań i chcą Państwo coś zmienić, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Prosimy o kontakt telefoniczny lub za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie. Chętnie udzielimy Państwu profesjonalnej pomocy oraz wskazówek dotyczących pielęgnacji tablic. Warto zwrócić uwagę, że stal nierdzewna, z której wykonane są tablice, jest odporna na warunki atmosferyczne i oprócz tego cechuje się dużą wytrzymałością.

Jako renomowany, śląski producent akcesoriów nagrobkowych, zapewniamy Klientom naszego sklepu internetowego kompetentne doradztwo przy wyborze produktów do grawerowania. Zapraszamy do kontaktu!

W tej kategorii jest 9 produktów