Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

Filtr produktów:

Wazony

Wazony nagrobkowe

Wazony na nagrobki to nieodzowne elementy wystroju pomników. Wazony są nie tylko estetyczne, ale stanowią także doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą ozdabiać nagrobki bliskich kwiatami . Wykorzystanie wazonów na pomnik ma jeszcze jedną istotną zaletę - dzięki nim, możecie Państwo zadbać o wygląd grobu, bez obawy o zabrudzenie kamiennej płyty. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wazony nagrobkowe, które z pewnością spełnią Wasze oczekiwania.

Wazony na pomnik

W ofercie Rodlew QMD znajdą Państwo około 30 różnych modeli wazonów na nagrobek w unikalnych kształtach i wzorach, wykonanych z wysokiej jakości materiałów. Wszystkie proponowane w naszym sklepie wazony na nagrobki, wykonane zostały z materiałów dostosowanych do różnorodnych warunków atmosferycznych. Polecamy Państwu szczególnie wazony nagrobkowe ze stali nierdzewnej, dostępne w wersjach polerowanych oraz matowych, a także te, które powstały ze stali kwasoodpornej powlekanej. W naszej ofercie znajdują się również wazony na pomnik z brązu oksydowanego na czarno. Tym z Państwa, którzy szukają elementów uzupełniających pomnik polecamy szczególnie wazony nagrobkowe wpuszczane w kamień. Rozwiązanie to pozwala na zmianę wyglądu płyty nagrobkowej, bez konieczności wprowadzania poważnych modyfikacji.


Oferowane przez nas wazony na nagrobki wyposażone są w specjalne, plastikowe pojemniki, które zapobiegają zamarzaniu wody w wazonach i ich pękaniu. Dzięki wspomnianej innowacji mogą Państwo dekorować groby swoich bliskich kompozycjami kwiatowymi niezależnie od warunków atmosferycznych. W naszym asortymencie coś dla siebie znajdą zarówno zwolennicy klasycznych form, jak i osoby preferujące nowoczesne rozwiązania projektowe. Nie mniej ważną kwestią niż sam kształt wazonu jest jego usytuowanie na pomniku. Stylowy flakon stanowi doskonałe uzupełnienie nagrobka. Umieszczony jednak bez namysłu może zaburzyć proporcje i stworzyć wrażenie nieładu. Obawiacie się Państwo, że bogata kompozycja kwiatowa ograniczy czytelność płyty nagrobnej? Idealnie w takich przypadkach sprawdzą się dostępne w naszym asortymencie wazony na pomniki boczne. Zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty. W razie pytań bądź wątpliwości służymy Państwu fachową poradą.

Wazony na nagrobki – wizualizacja

Zapraszamy Państwa serdecznie do bliższego zapoznania się z ofertą wazonów nagrobkowych proponowanych przez Rodlew QMD. Po wejściu na zakładkę interesującego Państwa produktu, macie Państwo możliwość skorzystania z opcji wizualizacji online, dzięki której decyzja o zakupie konkretnego wazonu na pomnik będzie znacznie łatwiejsza. Wszystkie nasze produkty dostępne są w różnych rozmiarach. Zapraszamy
W tej kategorii jest 66 produktów