Jakie aplikacje nagrobne znajdują się w naszej ofercie?

Aplikacje, które umieszczamy na nagrobkach naszych bliskich, powinny jednocześnie być odpowiednio stonowane oraz mieć dekoracyjny charakter. W kolekcji naszej firmy znajduje się wiele rodzajów przedstawień tego typu elementów, dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do płyty nagrobnej. Dostępne aplikacje ze stali nierdzewnej dostępne są w dwóch wersjach: polerowanej i matowej. Poza tym aplikacje występują w różnych wariantach kolorystycznych: stalowym oraz czarnym (brąz oksydowany), lub malowanym farbą proszkową na kolor czarny albo złoty. Nie ma również żadnych trudności z doborem ich gabarytów. Akcesoria, o których piszemy w niniejszym artykule, mają kilka rozmiarów – możemy zakupić modele o średnicy 115 mm, 140 mm, 150 mm oraz 170 mm.

Motywy kwiatowe

Do najpopularniejszych aplikacji zaliczają się te, które stanowią przedstawienia kwiatów. Na szczególną uwagę zasługują modele, które dzięki zastosowaniu najnowszej technologii obróbki mają przestrzenny kształt. W naszym katalogu mieszczą się w osobnym dziale, aplikacje 3D. Spośród elementów stalowych warto również wskazać te o numerach 77 i 78. To delikatnie pochylone, symetryczne aplikacje, które znakomicie prezentują się na płycie, kiedy są umieszczone na niej razem. Na nagrobkach bardzo dobrze sprawdza się także model 79 o ciekawej, nieregularnej budowie. Bardzo naturalnie wygląda aplikacja w kształcie rozłożystej róży (numer 80). Jeżeli interesują nas ozdoby o bardziej oszczędnej, pionowej formie, to zdecydujmy się na modele 81 i 82. Równie pięknie jak róże na grobach prezentują się aplikacje, których wygląd przypomina kłosy zboża (numer 84), cyrkonie (oznaczenie B12), czy liście winorośli (numer 86). Polecamy też dekoracje z brązu oksydowanego o numerach 209 i 211 (róża).

Przedstawienia postaci

Wielu Klientów zainteresowanych jest ozdobami przedstawiającymi anioły. Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom i oferujemy oszczędne w formie, sugestywne aplikacje wykonane ze stali (63, 64. 65, 66, A1, A2, A3) oraz brązu oksydowanego (213, 214). Dostępne są także modele z wizerunkami najważniejszych dla katolików postaci: Jezusa Chrystusa (stal: 73, 74, A10, brąz: 210) i Matki Boskiej (stal: 71, 72).

Inne formy

Warto też poświęcić uwagę innym wyjątkowym aplikacjom. Ich przykładem są modele 67 i 68, które przedstawiają złożone w modlitwie dłonie. Wspaniale prezentują się także dekoracje 69 i 69a w kształcie serca. Z kolei aplikacje 75 i 76 symbolizują koronę cierniową.