Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

Filtr produktów:

Aplikacje

Oferujemy szeroki asortyment aplikacji nagrobnych wykonanych ze stali nierdzewnej i brązu. Nasze produkty są starannie projektowane i wykonane z uwzględnieniem najnowszych trendów w branży funeralnej. Pragniemy, aby nasze ozdoby nawiązywały do tradycji pogrzebowej, dlatego w naszej ofercie dominują motywy kwiatowe, natury i chrześcijańskie. Jednak jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszych klientów i z przyjemnością przygotowujemy specjalne projekty, które zamienią się w niepowtarzalne dodatki do nagrobków.

Aplikacje nagrobkowe ze stali nierdzewnejGwarantujemy wysoką jakość naszych sakralnych aplikacji nagrobnych. Nasze produkty są wykonane ze stali nierdzewnej i brązu, który dla zachowania swoich unikalnych właściwości jest dodatkowo oksydowany. W rezultacie uzyskujemy trwałe i estetycznie wyglądające aplikacje ze stali nierdzewnej - polerowane oraz matowe, a także wersje kolorystyczne , malowane farbą proszkową na kolor czarny oraz stare złoto. Aplikacje nagrobkowe z brązu są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej (oksydowanej) oraz naturalnego brązu , lakierowanego celem zabezpieczenia powierzchni przed patynowaniem. Nasze aplikacje nagrobkowe  są dostępne w różnych rozmiarach, które można poznać, wybierając konkretny produkt.

Ozdobne aplikacje na nagrobki od Rodlew QMD


Dla ułatwienia wyboru, na naszej stronie działa konfigurator, w którym możemy zobaczyć jak dana aplikacja może wyglądać na np wczytanym zdjęciu nagrobka. Naszym celem jest pomoc naszym klientom w podjęciu odpowiedniej decyzji i wyborze dekoracji, które sprawią, że nagrobek będzie wyglądał estetycznie.

Nasze dekoracyjne aplikacje na nagrobki mogą być montowane nie tylko na nagrobkach, ale również na innych elementach dekoracyjnych, takich jak krzyże(róże , pasyjki , motyle), wazony, figury sakralne czy lampiony.

Oferujemy szeroki wybór motywów dekoracyjnych, zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Naszym priorytetem jest połączenie estetyki i wysokiej jakości wykonania, aby stworzyć pomnik o wyjątkowych walorach wizualnych. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i doświadczenia unikalności naszych produktów.

W tej kategorii jest 79 produktów