Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

Filtr produktów:

Aplikacje

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkowym asortymentem, jakim są aplikacje nagrobne ze stali lub brązu. To starannie wykonane elementy dekoracyjne projektowane przez nas z uwzględnieniem najnowszych trendów w branży funeralnej. Dokładamy starań, aby były to ozdoby nawiązujące do tradycji pogrzebowej: w ofercie przeważają motywy kwiatowe oraz chrześcijańskie. Pozostajemy jednak otwarci na potrzeby Klientów - przygotowujemy indywidualne projekty, które następnie zamieniają się w oryginalne ornamenty nagrobne.

Wysokiej jakości aplikacje sakralne

Oferujemy starannie wykonane odlewy ze stali oraz brązu. Brąz, dla zachowania wszystkich walorów, został dodatkowo oksydowany (pokryty cienką warstwą tlenków metalu): dzięki temu jest trwały i prezentuje się bardzo estetycznie. Z tego względu w ofercie dostępne są dwie wersje kolorystyczne: czarna oraz srebrna (matowa bądź polerowana). Aplikacje sakralne wykonujemy w różnych wymiarach. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wybrać konkretny produkt i poznać jego specyfikację. Dekoracje można zamówić też w wersji małej lub dużej - w zależności od potrzeb oraz charakteru nagrobka.

Dla ułatwienia, przy każdej z dostępnych możliwości, przygotowaliśmy przykładowe zdjęcia poglądowe. Dzięki nim można sprawdzić, jak aplikacje prezentują się na nagrobku już po montażu. W ten sposób ułatwiamy Klientom podjęcie właściwej decyzji i wybór dekoracji, które sprawią, że pomnik będzie prezentował się estetycznie.

Ozdobne aplikacje na nagrobki od Rodlew QMD

Aplikacje sakralne przytwierdzamy nie tylko do nagrobków. Doskonale nadają się do przymocowania także przy elementach dekoracyjnych wchodzących w jego skład, takich jak krzyże, wazony, figury sakralne czy lampiony. Proponujemy szeroki wybór motywów zdobniczych zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Dzięki temu nasi Klienci mogą zdecydować się na preferowaną przez siebie ornamentykę. Warto postawić na wypracowany zmysł estetyczny oraz wysoką jakość wykonania, aby stworzyć pomnik o wyjątkowych walorach wizualnych.

W tej kategorii jest 79 produktów