Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Akcesoria nagrobkowe

O firmie

Akcesoria nagrobkowe RODLEW QMD

Korzenie spółki RODLEW QMD z Rybnika sięgają roku 1979, kiedy to Jerzy Rojek stworzył rodzinną firmę RODLEW. Od początku istnienia przedsiębiorstwa, priorytetem były dla nas najwyższa jakość wyrobów oraz otwarte podejście do Klientów. Doświadczenie właściciela oraz kreatywność pracowników pozwoliły w ciągu trzydziestu pięciu lat działalności na zbudowanie marki, która zdobyła uznanie nie tylko na polskim, ale również europejskim rynku akcesoriów nagrobkowych. Kolejne targi branży kamieniarskiej w Wałbrzychu, Wrocławiu i Poznaniu potwierdziły pozycję firmy RODLEW jako lidera nowych trendów w produkcji akcesoriów nagrobkowych. Do dziś, oferowane przez nas rozwiązania charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale również dbałością o każdy szczegół. Na pierwszym miejscu stawiamy zawsze potrzeby naszych Klientów.

Tradycja i nowoczesność

Rodzinne przedsiębiorstwo stało się miejscem, gdzie swoje doświadczenie zdobywały córki prezesa Jerzego Rojka, Anna oraz Aleksandra z mężem Danielem twórcami firmy QMD. W roku 2015 obie firmy połączyły się, tworząc nową, rodzinną spółkę Rodlew Qmd. Firma, niezmiennie od lat, utrzymuje wysoką pozycję na rynku akcesoriów nagrobnych , oferując szeroki wybór produktów i nowoczesne wzornictwo. Stale podnosimy jakość naszych wyrobów, kierując się sugestiami Klientów. Dodatkowym naszym atutem jest posiadanie własnej artystycznej odlewni, co pozwala nam na rozszerzenie oferty o możliwość realizacji wysoce zindywidualizowanych zamówień. Ciągle poszukujemy nowych form współpracy pokazując, jacy jesteśmy, jakimi wartościami się kierujemy, budując rodzinną markę. Proponowane naszym partnerom rozwiązania sprawiają, że oferta naszej firmy jest unikalna i wyjątkowa na tle wielu innych. Mamy przekonanie, że proponowany sposób współpracy daje naszym potencjalnym klientom konkretny powód wyboru naszych produktów oraz tworzyć relacje na poziomie partnerstwa.

Współpraca

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziecie wysokiej jakości akcesoria nagrobkowe takie jak m.in. krzyże, wazony, tablice czy lampiony nagrobne.

firma
Rodlew Qmd sp. z o.o.
ul. Prosta 137/14
44-203 Rybnik

nr. konta: 95 1240 4357 1111 0010 6078 8251
 + 48 32 422 00 10  
+ 48 32 433 10 73
+  48 505 804 802

sklep@akcesorianagrobkowe.pl