Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Akcesoria nagrobkowe

Tabliczki Jest 9 produktów.

Tabliczki na nagrobek

Tabliczki nagrobne są bardzo ważnym elementem grobu. Podczas wyboru konkretnej tablicy należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Tabliczka na nagrobek musi być nie tylko wytrzymała, odporna na warunki atmosferyczne, ale również łatwa w utrzymaniu. Równie ważne są kwestie estetyczne. W naszej ofercie znajdą Państwo tablice różnego kształtu oraz o wielorakich rodzajach wykończenia. Tabliczki, które posiada w swojej ofercie Rodlew QMD są trwałe oraz estetycznie wykonane.

Tablice do grawerowania

Tabliczki nagrobkowe, które oferujemy, wyróżniają się elegancką prostotą, dzięki czemu bez trudu można dopasować je do każdego rodzaju nagrobka. 8 unikalnych wzorów z motywami kwiatowymi, roślinnymi, aniołami oraz prostą ramką jest dostępnych w kolorze stalowym. Do wyboru mają Państwo zarówno modele o matowej, jak i polerowanej, lśniącej powierzchni (co daje większe możliwości przy wyborze tekstu, który chcą Państwo wygrawerować na tablicy). Oferowane przez Rodlew QMD tabliczki nagrobne mają różne wymiary.

Tabliczki nagrobkowe - wizualizacja

Aspekt estetyczny i dopasowanie do wyglądu nagrobka w przypadku tablic są wyjątkowo istotne. Wybór nie powinien być kwestią przypadku, dlatego przed podjęciem tej ważnej decyzji dajemy Państwu możliwość wykonania wizualizacji na naszej stronie internetowej.

Mogą Państwo sprawdzić różnice w wyglądzie tablic o matowej lub lśniącej powierzchni. Istnieje także sposobność sprawdzenia, jak tabliczka będzie się prezentować na nagrobku. W wizualizacji online wybierają Państwo jeden z kilku kolorów płyty oraz jej rodzaj - pojedynczą lub podwójną. Dajemy także możliwość wstawienia zdjęcia istniejącego nagrobka. Mogą Państwo również dowolnie zmieniać położenie tablicy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tabliczek nagrobnych, a w razie pytań prosimy o kontakt. Chętnie udzielimy Państwu profesjonalnej pomocy. Udzielimy Państwu także wskazówek dotyczących pielęgnacji tablic. Warto zwrócić uwagę, że stal nierdzewna, z której wykonane są tablice, jest odporna na warunki atmosferyczne i oprócz tego cechuje się dużą wytrzymałością.