Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju.

  Przerwa świąteczna 2021
  Data dodania: 2021.12.02
  Szerzej o czcionkach
  Data dodania: 2021.08.17
  Zamówienia specjalne to spora część naszej działalności.
  Data dodania: 2021.08.02
  Wesołego Alleluja!
  Data dodania: 2021.04.02
  W Polsce na różne sposoby czcimy zmarłych. Zgodnie z powszechnie obowiązującą tradycją członkowie rodziny i przyjaciele odwiedzają groby swoich bliskich, a na ich pomnikach umieszczają kwiaty oraz znicze. W zależności od wyznania (albo niewyznawania religii) modlą się za zmarłego lub też go wspominają. Ogólnie przyjętym zwyczajem jest dbanie o estetykę nagrobków.
  Data dodania: 2021.02.24
  Śmierć bliskiej osoby to dla wielu ludzi jedno z najtrudniejszych przeżyć, z którymi muszą się zmierzyć. Okres, który ma miejsce po niej, nazywamy żałobą. Jest to czas, podczas którego zachodzą w nas zmiany o charakterze emocjonalnym, duchowym, często i fizycznym.
  Data dodania: 2021.02.18
  Dbanie o wygląd miejsca pochówku oraz jego otoczenia stanowi często sposób na uzewnętrznienie przez bliskich zmarłego swojej nieprzemijającej pamięci o nim. Opieka nad grobem ma więc duże znaczenie z punktu widzenia psychologiczno-emocjonalnego.
  Data dodania: 2021.02.15
  Informowanie o śmierci bliskiej osoby nie jest łatwe. Nigdy jednak nie wiemy, kiedy przyjdzie nam wypełnić to zadanie. Dlatego warto poznać szereg przydatnych rad na ten temat.
  Data dodania: 2021.02.12
  Bliscy osoby zmarłej, po jej śmierci, wykonują szereg spraw organizacyjnych. Z jednej strony mają one charakter urzędowy, a z drugiej dotyczą takich kwestii, jak przygotowanie pochówku i jego miejsca czy wybór trumny. Rodzina może, choć nie musi, zdecydować się na wystawienie ciała na widok publiczny. Nie bez znaczenia jest również to, jak grób będzie się prezentować - niekiedy pomnik zostaje zamówiony już na pogrzeb, czasami zaś, w zależności od
  Data dodania: 2021.02.08
  W Kościele Katolickim istnieje szereg zwyczajów, za pomocą których czci się pamięć przodków. Szczególnym dniem, w czasie którego wierni poświęcają swoje myśli zmarłym, jest przypadająca na 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych. Wówczas rodziny i przyjaciele udają się na groby swoich bliskich.
  Data dodania: 2021.02.05