Nie możesz złożyć nowego zamówienia w swoim kraju. United States

Akcesoria nagrobkowe

Wizualizacja nagrobka - dlaczego warto z niej skorzystać?

Wizualizacja nagrobka - dlaczego warto z niej skorzystać?

Na witrynie internetowej sklepu Akcesoria Nagrobkowe Rodlew QMD istnieje możliwość dokonania wizualizacji nagrobka. W ten sposób możemy zobaczyć, jak prezentować się na nim będą poszczególne elementy, które pragniemy zakupić. Istnieje opcja wyboru różnych rodzajów płyt (pojedynczej bądź podwójnej). Akcesoria z łatwością dopasujemy do barwy nagrobka – wystarczy, że określimy jego wariant kolorystyczny. Jeżeli nie znajdziemy interesującego nas koloru, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wgrać własny obraz bądź zdjęcie nagrobka. Aby przeprowadzić wizualizację, musimy kliknąć link „wizualizacja” przy fotografii danego elementu bądź nacisnąć na przycisk „zobacz na nagrobku”.

W sklepie znajdą państwo wiele różnego typu akcesoriów, które dostosujemy do estetyki grobu. Należą do nich krzyże, wazony, lampiony, tabliczki, aplikacje, ramki, wazy oraz litery. Szczególnie warto zwrócić uwagę na opcję pozwalającą wpisać tekst, który zostanie przedstawiony w postaci liter znajdujących się na nagrobku.

Litery

Na stronie internetowej firmy dokonamy nie tylko wizualizacji liter nagrobkowych, ale także ich wyceny. Z łatwością sprawdzimy, jak będą się one prezentowały w rzeczywistości, możemy bowiem wybrać ich czcionkę, rodzaj, wielkość i kolor. Znajdą Państwo sześć typów czcionki (m.in. Arial Bold, Rodlew, Romano) i kursywy (łączną i oddzielną). Jeśli chodzi o kolory, możemy zdecydować się na standardowy srebrny poler lub mat, a także litery malowane proszkowo na kolor złoty lub czarny.  

Inne produkty z oferty sklepu Akcesoria Nagrobkowe

Wszystkie akcesoria sygnowane marką Rodlew QMD charakteryzują się wysoką jakością wykonania oraz dużą wytrzymałością na warunki atmosferyczne przy zachowaniu odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych.

Szeroka gama produktów pozwala stworzyć różne kompozycje.

Bardzo interesującym rodzajem dekoracji nagrobkowych są aplikacje. Mają one formę m.in.  aniołów, serca , korony cierniowej oraz kwiatów 3D, które są nowością w naszej ofercie.

W sklepie znajdują się również krzyże klasyczne oraz takie, które mają nieregularny, nowoczesny kształt. Część z nich została dodatkowo ozdobiona, kryształem, pasyjką , różą itp.

Lampiony nagrobkowe ze stali nierdzewnej to produkt , który jest ozdobą dla wielu nagrobków. Posiadają różne typy wykończeń, poler, mat, malowane proszkowo na złoto lub czarny kolor.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty.

 kwi 4, 2018